Ingeschreven ploegen

Bekijk hier de lijst met de ingeschreven ploegen.
Enkel na betaling van het inschrijvingsgeld is een ploeg definitief ingeschreven. Deze definitief ingeschreven ploegen krijgen een groen teken voor hun naam in onderstaande lijst.
Betalen kan via overschrijving op rek.nr. 953-0681882-38 (IBAN BE 24 9530 6818 8238; BIC-code CTBK BE BX)
Betaald
Ploegnaam
Competitie

't Gildenhof

Recreatief

't Lachend Kakske

Recreatief

AB-Wooddesign

Recreatief

AZ 77

Recreatief

Barfa - Cyclocis

Competitief

Bavo Bavikhove

Recreatief

Biercelona

Dames

Biercelona 2.0

Dames

Blauw-Zwart Vrienden

Recreatief

Blue White Dynamite

Recreatief

Bouwwerken Dekyvere

Recreatief

De

Competitief

De Fuckers

Recreatief

De Groenen Aap

Recreatief

De Jama’s

U11

De Kraaien

Recreatief

De Pronostiekeurs

Recreatief

De Teeketerters

Recreatief

De Zweetvoetmannen

Recreatief

De Zwelfies

Competitief

DEVOLDER INGELMUNSTER

U15

Easy Fit Deerlijk

Recreatief

Espinoza Boys

U13

Fc Automatic

Recreatief

FC De Florre

Competitief

Fc Hallepoort

U11

FC Mazoutos

Recreatief

Foelard

Dames

Frituur Whoepi zwevegem

Recreatief

G-kids mini-voetbal Devolder Ingelmunster

G-competitie Kids (voor 7 tot 12 jarigen)

G-Ratjes

G-competitie Teens (voor 13 tot 16 jarigen)

Gebroeders Reynaert

Recreatief

Giallo Rossi

Recreatief

Historic/samba

Competitief

Houtem City

Recreatief

Hundes Intertapis

Recreatief

Joli

Recreatief

Kleur & Snit

Recreatief

Klokkenhof Desselgem

Recreatief

KRC Selected Pro Team United

Recreatief

KV Interieur

Recreatief

Kvk Avelgem

Dames

Kvk Avelgem

Dames

Kvk Avelgem 3

Dames

Kvk Avelgem 4

Dames

Ladies De Haan

Dames

Les Machines

Competitief

Los Amigos

Recreatief

Los Frivolos Amigos

Recreatief

Loungebar Pourquoi Pas

Competitief

MVC De Zondige Zeven

Recreatief

Mvc De Zotte Bende

Recreatief

MVC HD Eernegem

U9

MVC Zondige Zeven

Recreatief

MVV Waregem '74

U11

Optima-Foot

U11

Par Hazard

Competitief

Pitta metin

Recreatief

Pleisterwerken Muylle

Competitief

Provoost zwembaden

Recreatief

PTC

Recreatief

Ratjes Harelbeke U14

U15

Re-United

Recreatief

Renaix City

Competitief

S2K Motors

Recreatief

Schilderwerken Suffys

Recreatief

Schwalbe 04

Recreatief

SKV Boys

Recreatief

Soccerfriends

U15

Sport & Talent Deinze

U15

Sportcafé Kuurne

Recreatief

Sunsacion

Recreatief

Team Daydrunk

Recreatief

TGC Grevanda

Recreatief

The A-Team

U11

The A-Team

U13

The Blues

Competitief

The Classics

Competitief

The Comix Ratjes 1

U13

The Comix Ratjes 2

U13

The Yellow Foxes

Competitief

Torrebos

Dames

Trap 2

Competitief

TSL

Recreatief

viip ladies

Dames

Viva Belkos

Dames

Vloeren Sabbe

Competitief

WDP ROLLEGEM

U11

Whoepi-Boys

Competitief

Woodwall

Recreatief

Zulte Waregem

U11

Zwevezever

Dames
Terug naar boven